Ar tai kas patogu gali būti madinga?

Ne retai skubame, bėgame ir lekiame. Norėdamos pradėti darbo dieną susišukuojame, gražinamės makiažu, velkamės ne itin patogius rūbus, tokius kaip suknelė, sijonai, aptemtos kelnės bei avime aukštakulnius. Grįžusios namo jaučiame komfortą – dienos rūbus metame į šalį ir pasiimame savo mėgstamiausią – laisvalaikio kostiumėlį. Šiais laikais sportiniai treningai dėvimi ne tik namuose, bet ir viešose vietose, tai rodo pastebimos gatvės tendencijos.

Keičiantis metų sezonams, keičiasi ir mėgstamo rūbo audinys bei struktūra. Vėsiems rudenio ir žiemos orams, puikiai tinka storas, šiltas audinys su pūkeliu.  Ne paslaptis, jog šis laisvalaikio kostiumėlis suteikia jaukumo ir šilumos jausmą. Ištobulinus modelį, audinį ir visas smulkmes, patogiu deriniu galėsite mėgautis vilkėdama ne tik namuose, bet ir pasivaikščiojimo metu. Stilingas siluetas, laisvai krentančios kelnės bei „oversize“ stiliaus džemperis leis rūbus sluoksniuoti, o tai darant galite atrodyti iš ties stilingai. Laisvalaikio kostiumėlius puikiai galima derinti prie bet kokios avalynės – nesvarbu ar tai bus sportiniai bateliai, ar ilgaauliai žieminiai batai. Mados tendencijose pastebima, kad šis rūbas puikiai derinamas ne tik su kepurėlėmis su snapu, sportinėmis kuprinaitėmis, odinėmis striukėmis, bet ir puikiai tinka, pasitelkiant sluoksniavimą dėvėti po klasikiniais švarkais, ilgais paltais, derinant įvairiausius aksesuarus.

Galime pripažinti, jog laisvalaikio kostiumėliai pelnytai grįžo į madą. Tai, kas verčia jaustis mus patogiai kasdien, gali būti madinga ir gražu. BERIBI treningai, kurti su begaline meile, siekiant ištobulinti kiekvieną detalę. Laisvalaikio treningai pagaminti Lietuvoje. Audinys atitinka aukščiausios kokybės standartus ir turi OEKO-TEX sertifikatą.

Jei dar neišbandėte – išbandykite! Turėdamos šį grožį, be didelių pastangų atrodysite stilingai, o svarbiausia jausite komforto jausmą bei nesušalsite šaltojo sezono metu.

  • Beribė meilė gyvenimui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.